L
W
Lokal, Wynajem, 70.0 m2, Wrocław
Powierzchnia
70.0 m2
Piętro
5

Lokal, Wynajem, 70.0 m2, Wrocław

Lokal
Wynajem
Odrzańska, Wrocław-Stare Miasto, Wrocław
mapa
3 750 PLN
3 750 PLN
3 750 PLN
53 PLN
70.0 m2
5
Odrzańska, Wrocław-Stare Miasto, Wrocław
Wtórny
biuro
39/6552/OLW

Opis nieruchomości

Do wynajęcia piękny i stylowy lokal w samym centrum Wrocławia. Biuro znajduję się na ulicy Odrzańskiej tuż przy samym Rynku.
Z okien widoczny Uniwersytet, Rynek, wieża Ratusza oraz Odra (boczny widok). Lokal znajduję się w budynku wybudowanym przez włoskiego dewelopera – klatka schodowa wykańczana marmurem, winda. Monitoring oraz recepcja 24h- portiernia z całodobowym portierem znajduje się na parterze (całodobowa możliwość odbioru lub przekazania korespondencji, przesyłek, informacji) . Możliwość instalacji swojego loga/oznaczeń firmy przed wejściem do budynku, na klatce schodowej oraz przed wejściem do lokalu. W budynku znajduje się kilka prestiżowych kancelarii i firm usługowych.

Lokal składa się z :
- 4 gabinetów,
- korytarza,
- łazienki
- małej kuchni.

Gabinety mają odpowiednio: ok. 23 m2 (otwarty gabinet mogący pełnić funkcję sekretariatu z poczekalnią ; 3 x zamykane gabinety po około 11 m2. W 2 gabinetach znajduje się zabudowa z dużymi szafami na dokumenty. Stylowo i nowocześnie urządzona łazienka (trawertyn, ok 5m2) ma dodatkowo prysznic.
W lokalu znajduję się również zamykana kuchnia/pomieszczenie socjalne z meblami kuchennymi, lodówką, mikrofalą, płytą indukcyjną, zlewozmywakiem, ekspresem do kawy oraz naczyniami. Na podłodze znajduje się piękna drewniana podłoga i wykładzina ( w jednym z gabinetów) Lokal jest dostępny wraz z meblami (np. robione na wymiar biurko w głównym, otwartym gabinecie, skórzane kanapy w poczekalni, stół i krzesła w salce konferencyjnej). W lokalu znajduje się również przenośny klimatyzator.

Światłowód Orange 100-600 Mb/s + TV.

Cena 3750 zł + Vat + liczniki elektryczne (refaktura) + czynsz ok 600 zł.

Zapraszam do oglądania
+48 799 19 44 61

Zdjęcia nieruchomości

Pokaż mapę
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
Igor Bogush
Tectum Real Estate & Apartments
Kościuszki 133
50-114 Wrocław

Podobne oferty Pokaż inne oferty

Podobne oferty Pokaż inne oferty

3 600 PLN
Lokal
Wynajem

Świdnicka

Wrocław, Wrocław-Stare Miasto

80.0 m2

3 750 PLN

To pole jest wymagane
Igor Bogush
Tectum Real Estate & Apartments
Telefon
phone
Facebook Instagram